Handbal
13.02.2020
Victorie importantă: alb-violeții s-au desprins în ultimul sfert de oră
[et_pb_section admin_label=”Section” global_module=”281″ fullwidth=”on” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off”][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] Echipa noastră de handbal masculin a obținut a opta victorie stagională în Liga Zimbrilor. SCM Politehnica a trecut de CSM Focșani, pe teren propriu, cu 32-27 (15-15), într-un meci ce a contat pentru etapa a XVIII-a. Victoria a venit chiar în ziua când căpitanul Cristian Fenici a împlinit 34 de ani, cifra pe care o poartă pe tricou. Totodată, meciul de astăzi a însemnat revenirea …







