Baschet
03.11.2019
Căpitanul avertizează: “Ne aşteaptă un meci foarte dificil cu Dinamo”
[et_pb_section admin_label=”Section” global_module=”281″ fullwidth=”on” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off”][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] Căpitanul baschetbaliștilor noștri, Nikola Pesakovic, este conştient, la rândul său, că partida cu Dinamo Ştiinţa Bucureşti nu este una cu o favorită certă. Jucătorul sârb spune că adversara de luni (ora 18.00, sala “Constantin Jude”, Digi Sport 4) poate pune probleme, având în lot baschetbalişti capabili să facă diferenţa pe parchet. Un succes în meciul de mâine ar face ca alb-violeții să lege trei victorii consecutive. Anterior, …




