Baschet
20.03.2022
Despre șase și despre sași: a șasea victorie consecutivă, în meciul cu Sibiul
[et_pb_section admin_label=”Section” global_module=”281″ fullwidth=”on” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off”][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] Unul dintre cele mai frumoase meciuri de baschet văzute în acest sezon la sala Constantin Jude s-a jucat aseară. Echipa noastră a învins CSU Sibiu, cu 73-69, și obține a șasea victorie consecutivă. Răsturnări de scor, galerii zgomotoase de ambele părți, coșuri spectaculoase, pe toate le-am vazut ieri, la Timișoara. Oaspeții au condus în start cu 8-1 și 13-5, dar jucătorii noștri au avut avantajul …











