Baschet
30.03.2018
Am avut +6 în sfertul al treilea, … dar Satu Mare merge în semifinale
[et_pb_section admin_label=”Section” global_module=”281″ fullwidth=”on” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off”][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] Meciul decisiv al seriei Satu Mare – Timișoara, din sferturile de finală ale Ligii Naționale de baschet feminin s-a jucat astăzi în orașul din nord-vestul țării. După un meci cu multe răsturnări de scor, CSM Satu Mare s-a impus și s-a calificat în penultimul act al campionatului, cu scorul general de 2-1 la partide. Echipa noastră a început meciul în formula Pane-Brosovszky- Lloyd-Ardelean-Burdgess și fără …








