Premiile SCM Timișoara, săptămâna votului

ianuarie 24, 2023
Clubul nostru organizeaza și în acest an Premiile SCM Timișoara. Vor primi distincții cel mai bun jucător, cel mai bun junior și o legendă pentru fiecare dintre cele trei secții: baschet, handbal și rugby.

Distincțiile vor fi oferite în cadrul unei gale ce va avea loc luni, 30 ianuarie. Pentru a stabili premianții echipei noastre, fanii sunt invitați să voteze cel mai bun jucător și cel mai bun junior din 2022.

Votul este deschis până vineri, 27 ianuarie, ora 12.00.

***

Voturile pot fi exprimate pe paginile Facebook ale echipelor noastre:

Vot BASCHET SENIORI – link AICI

Vot HANDBAL SENIORI – link AICI

Vot RUGBY SENIORI – link AICI

 

Vot BASCHET JUNIORI – link AICI

Vot HANDBAL JUNIORI – link AICI

Vot RUGBY JUNIORI – link AICI

***

Câștigătorii, dar și legendele, vor fi premiați luni, 30 ianuarie, într-o festivitate ce va avea loc la Restaurantul Studețesc UPT, de la ora 18,00.

SCM Timișoara

Sport Club Municipal Timișoara funcționează pe durată nedeterminată, în structura polisportivă, având următoarele secții sportive: baschet, handbal, rugby, sportul pentru toți. Clubul este susținut de Primăria Timișoara și Consiliul Local Timișoara.

Pagini principale